Оставьте свои контакты
Мой ассистент свяжется с вами и ответит на все интересующие вас вопросы
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с Политикой конфиденциальности
Ветрова Наталия
г. Киев
Проп-трейдинговая компания MERITOS Trade
meritos.trade
Дипломная работа по курсу «Психотерапевтическое интервью для HR» Ветровой Наталии
1. Який метод / інструмент ви впровадили в свою роботу?

Компанія у якій я працюю на позиції HR Generalist, займається торгівлею акцій, цінних паперів, ф'ючерсів та інших доволі цікавих інструментів. Якщо коротко, то напрямок нашої компанії можна назвати як prop-trading (про цей напрямок можна знайти інформацію в інтернеті або переглянути художній серіал «Мільярди»).

Для нашої компанії, я обрала наступні методи та інструменти:

  • Матриця психотерапевтичного інтерв'ю;

  • Карта зв'язків;

  • Кар'єрний план.
2. Яку мету ви ставили перед собою, впроваджуючи цей метод / інструмент?

Насправді, ідей над чим можна працювати було безліч. Вище наведені інструменти, можна використовувати для багатьох цілей, але ми для себе обрали ключові (решту занесли в чек-лист по ідеям).

Матриця психотерапевтичного інтерв'ю
- Отримання релевантної інформації;
- Справедлива оцінка сильних і слабкихсторін кандидата;
- Оцінка динаміки (наприклад, конфліктів, механізмів захисту);
- Виявлення мотивації кандидата.

Карта зв'язків
- Навчитись виявляти на перших етапах конфлікти в колективі;
-Покращити результат зустрічей типу one-to-one;

Кар'єрний план
- Допомогти персоналу обрати напрямок розвитку (кар'єрний чи професійний);
- Обрати ціль та тримати на ній фокус;
- Дати зрозуміти які саме навички потрібно підвищити та як це правильно зробити.

3. Що вам знадобилося зробити, щоб впровадити ці знання?

Щоб впровадити дані інструменти, перш за все потрібна була підтримка зі сторони керівництва. Дуже важливим є те, щоб сам керівник розумів мету того або іншого інструменту. А також, бажання персоналу працювати над собою. Ну і звичайно час.

4. З якими складнощами ви зіткнулися, впроваджуючи цей метод / інструмент?

Матриця психотерапевтичного інтерв'ю. Матрицю я використовувала тільки в інтерв'ю по результатах (PerformanceReview). Складність переважно виникала в тому, що було мало практики проведення інтерв'ю даною методикою. Займало більше часу і не завжди по порядку задавала запитання. Досить часто поверталась назад.

Карта зв'язків. Складність полягала в тому, що не всі відразу йшли на контакт. 90% персоналу в компанії – це чоловіки інтроверти.

Кар'єрний план. В цій моделі сам працівник не завжди розумів те, чого він очікує від роботи. Ким він хоче стати? Які цінності та принципи мені близькі? Яке моє нинішнє становище, куди я хочу прийти? Які навички потрібно розвивати?

5. Які результати ви отримали за підсумком впровадження?

Кар'єрний план. Завдяки кар'єрному плану, разом з персоналом, ми знайшли точку куди хоче рухатись працівник, ким він себе бачить через певний період часу і що йому потрібно зробити для цього. Звичайно потрібно буде ще над цим працювати.

Подібна методика кар'єрному плану у нас в компанії існує. Називається OKR. Була запозичена з компанії гіганта Google.

Завдяки карті зв'язків, стало простіше виявляти конфлікти або просто «не дружні» відносини в колективі. Стало простіше знаходити точку опори на 1on1.

6. Що для вас було важливо, цікаво, корисно і в самому інструменті, і в процесі його впровадження.

Для мене було важливо, донести кожному ціль цих інструментів. Що ми можемо в результаті отримати. Щоб кожен хто мав відношення до будь якого із вище наведених процесів, розумів, що нам потрібно зробити та над чим працювати.

Кожен інструмент цікавий по своєму. Наприклад карта зв'язків, дуже елементарна і легка річ. Але в той же час, може багато розповісти про стосунки в колективі.А кар'єрний план? Знахідка для HR-aJ. Особливо звернула увагу, що під час роботи над кар'єрним планом у працівника появляється бажання вчитись, розвиватись. А ще, підвищується довіра до компанія. Це багатого вартеJ Тому, що обоє залишаються у виграшному варіанті. Кандидат має хорошу роботу, на якій він може рости як професіонал, де в його вкладають. Натомість компанія отримує свого ефективного і продуктивного кандидата.

Від себе, хотіла додати. Всі озвучені на курсі інструменти дуже цікаві. Інформація була подана дуже легко, інформативно, а головне так, що відразу хотілось пробувати впроваджувати в своїй компаніїJВідеоуроки слухала з захопленням і переглядала по кілька разів.

Дякую!

Made on
Tilda