КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА ПО SKYPE

Всі проблеми можна вирішити
Криза - це не лише обставини, а й ваші відчуття у них.
Ви втомилися повторювати ті самі помилки і відчуваєте, що ніяк не знайдете правильний шлях?
У житті є моменти, про які ви вважаєте за краще не згадувати, але відчуваєте їх тиск на себе?
Вам страшно говорити про свої проблеми, бо боїтеся, що вас ніхто не зрозуміє?
Ви не впевнені у собі, постійно сумніваєтеся у своїх рішеннях та критикуєте себе?
У вас складні стосунки з батьками і ви заплуталися у почуттях до них?
Чи не відчуваєте глибини в близьких відносинах і відчуваєте як вони розвалюються?
Коли ви проходите через кризу самостійно, що ви робите?
Пригнічуєте свої почуття, формуючи цим не пережиту травму
Бездумно поглинаєте інформацію, розвиваючи страх, який штовхає на необдумані та невірні рішення
Зриваєтеся на близьких, від яких бажаєте допомоги
Руйнуєте своє життя, фокусуючись на проблемах і втрачаючи можливості
- Втрачений час, розхитані нерви, ще більше проблем у житті. І, як наслідок, психосоматичні прояви, які відбиваються на вашому фізичному здоров'ї
Що ви отримуєте?
01
02
03
04
Коли звертаєтеся за допомогою до професійного психолога. Що робить Skype психолог?
Знімає емоційну напругу, дає можливість виговоритись
Допомагає не зруйнувати інші відносини/інші сфери життя, оберігаючи від поспішних імпульсивних рішень
Розширює світогляд, допомагаючи знайти нові шляхи виходу із ситуації
Працює із самооцінкою, для усунення негативних наслідків пережитої кризи та дає необхідну підтримку
- Ви успішно переживаєте кризу, виходите з неї з найменшими втратами та відчуттям точки зростання, зберігши свою цілісність та самостійність.

Що ви отримуєте від консультацій психолога по skype?

01
02
03
04
Подивіться відео "Про особисті онлайн-консультації та терапії"
Хотіла сказати, що мені просто нереально сподобалася терапія, хоча мені більше подобається називати це розмовою. Я ніколи не могла подумати, що з боку настільки видніше, ось ти промовляєш ситуацію і все розумієш, які є варіанти як зробити. Я здивована, приємно вражена, атмосферою, підтримкою...
Діана Головач
Максим К.
Вітаю, Маріє! Минуло два тижні, як скінчилися наші з вами онлайн-консультації. Що змінилося за цей час? Я нарешті налагодила стосунки з сестрою і ми почали розуміти один одного, навіть разом ходимо гуляти. Ви мали рацію щодо того, як знайти до неї підхід. Відносини з чоловіком теж стали покращуватись.
Калита Надія
Відгуки
Відео-відгуки
Перегляньте відгуки людей, які пройшли онлайн-консультацію мною

Мій підхід в роботі

Кожному клієнту я надаю індивідуальний підхід з унікальними техніками, практиками, завданнями та медитаціями. Кожна історія цінна для мене, і я завжди намагаюсь приділити максимум уваги кожному клієнту, тому в один момент я працюю індивідуально з не більше, ніж 10 особами.

Для підтримки професійного рівня я постійно практикую, як в індивідуальному, так і груповому форматі. Регулярно проходжу навчання в найкращих інститутах.

Я гарантую якість своєї роботи, але це лише 50% від необхідного для досягнення результату. Інше 50% потрібні від Вас.
В своїй роботі я використовую
Протягом життя людина формує певний багаж досвіду, ситуацій та конфліктів, які залишилися незавершеними і до яких вона часто повертається у свідомості і підсвідомості. Цей незавершений досвід (гештальт) створює значний дискомфорт і перешкоджає розвитку особистості як цілісної та гармонійної.

Гештальт-терапія є ефективним методом роботи з глибокими травмами, проблемами самооцінки, нервозними станами і відносинами.
Суть цього методу полягає в тому, що наше сприйняття ситуації впливає на нашу поведінку і стан. Іноді достатньо позбутися мислених блоків, стереотипів і установок, щоб вирішити поточну проблему. Когнітивно-поведінкова терапія особливо ефективна для роботи з ситуаційними кризами, переживанням розлучення, втратою близької людини. Часто використовується для лікування панічних атак, тривожних розладів, неврозів і депресивних станів.
Когнітивно-поведінкова терапія досліджує також думки та моделі поведінки людини. Прийняті нею рішення та їх вплив.
Гештальт-терапія працює з формуванням нового досвіду через створення та переживання почуттів.
Початок спільної роботи
До консультації
Мій помічник зв'язується з вами, погоджує зручний для вас час консультації і ви проходите попереднє письмове інтерв'ю.
Безпосередньо терапевтична бесіда, яка відбувається у форматі відеодзвінка. При необхідності, після закінчення розмови я даю вам завдання для самостійного опрацювання.
Онлайн-консультація зі мною
Після консультації
Ви аналізуєте свої почуття та потреби після сеансу та приймаєте рішення продовжити роботу в рамках консультування чи терапії.
Вартість консультації тривалістю 1 година
65 $

Чому не варто відкладати консультації психолога по skype на потім?

Якщо не пережити кризову ситуацію правильно, то вона призведе до ще більшої емоційної нестабільності і, як наслідок, до психосоматичних проявів, які можуть позначитися на вашому здоров'ї.
Приймаючи позицію "розберуся потім" ви не живете, розвиваючись і насолоджуючись своїм життям, а існуєте з відчуттям тяжкості від переживання негативних емоцій.
Уникнення вирішення проблеми призводить до того, що ви несвідомо будете переносити конфлікти з минулого у ваше нинішнє життя. Руйнуючи цим нові відносини з людьми.
Не чекайте, коли ситуація набуде критичного характеру. Якщо у вас є внутрішній запит на зміни і ви відчуваєте, що щось не так, запишіться на консультацію і почніть говорити
Ви тільки посилите ситуацію, придушуючи свої почуття
Ви не живете по-своєму, а відповідаєте очікуванням
Ви щоразу переживаєте ті самі труднощі
Часті питання
Залиште заявку на консультацію
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Особисті консультації я проводжу онлайн через Skype, Zoom, інші інтернет-сервіси, в яких є функція відеозв'язку. Цей формат вибрано не випадково. Порівнюючи ефективність консультацій наживо та онлайн, більшість моїх клієнтів відзначили, що фактичної різниці в результативності наших зустрічей вони не відчувають. При цьому вони відзначили важливі переваги онлайн-формату, яких немає традиційних особистих консультацій у кабінеті.

Ефективність консультацій по Skype

  • Набагато простіше виділити час на консультацію, навіть якщо графік дуже щільний. На час сеансу не потрібно додавати час на дорогу, який може тривати довше, ніж сама зустріч із психологом.
  • Не доводиться пропускати сеанси через поїздки, відрядження. Не потрібно переривати терапію, навіть якщо їдеш жити в іншу країну. Отримати допомогу спеціаліста можна практично з будь-якої точки планети.
  • Під час перших зустрічей із психологом відчуваєш менше хвилювання, оскільки знаходишся у знайомій, комфортній для себе зоні, на своїй території. У такій атмосфері простіше розслабитися та довіритися фахівцю.
  • Звернутися по психологічну допомогу можна навіть у ситуації, коли фізично не можеш вийти з дому. Наприклад, через проблеми зі здоров'ям або тому що нема на кого залишити маленьку дитину.

  • Отримати психологічну допомогу можна таємно від інших людей. Наприклад, від чоловіка аб'юзера, який не дозволяє звертатися до психолога. Або тому, що боїшся осудів близьких, які мають своєрідне ставлення до психологів.

Щоб бути максимально корисною для всіх, хто потребує професійної психологічної допомоги, я вирішила сконцентруватися на роботі в онлайн-форматі.


Кому підходять консультації психолога по Skype?

Всім, хто:
  • зіткнувся зі складними життєвими ситуаціями і потребує психологічної підтримки
  • переживає кризи у відносинах із близькими
  • хоче краще зрозуміти себе, щоб підвищити якість життя.
Психологічні консультації онлайн ефективні у всіх ситуаціях, коли потрібна допомога фахівця.


Чи є обмеження на онлайн консультації по Skype?

Консультації в онлайн режимі дозволяють використовувати всі психотерапевтичні техніки, які застосовують психологи при особистому спілкуванні з співрозмовником в кабінеті. Відповідно, жодних обмежень для ефективної терапії немає. Консультації по Скайпу або через інші сервіси відеозв'язку не менші, а в деяких випадках навіть ефективніші, ніж традиційні кабінетні сесії.

Made on
Tilda