Згода з розсилкою

Під час заповнення реєстраційної або іншої форми збору персональних даних Користувач підтверджує свою згоду з Політикою конфіденційності та надає дозвіл на обробку особистої інформації за таких умов:
1. Для правоохоронних органів. Відповідно до законодавства, наша Компанія може розкрити персональні дані Користувача правоохоронним органам, щоб уникнути шахрайства, судової постанови або нормативно-правового акту, правопорушення, для сприяння у розслідуванні злочинів, для захисту прав дочірніх підприємств або нашої Компанії.

2. Для компаній, які працюють від імені нашої Компанії. Ми співпрацюємо зі сторонніми компаніями, які від нашої особи виконують низку функцій для розвитку нашого бізнесу. Тому ваші персональні дані можуть бути передані цим компаніям, але виключно для надання обумовлених послуг. Якщо особиста інформація не є необхідною для надання обумовлених у договорі послуг, передача персональних даних заборонена.
3. При частковій або повній передачі контролю над Компанією. У разі часткового або повного продажу Компанії, а також при трансфері активів Компанії персональні дані Користувача залишаються у розпорядженні Компанії. У зазначених вище випадках Користувач отримує повідомлення про передачу контролю над компанією третім особам із запитом на дозвіл надати анкетні дані новому власнику. Якщо Користувач відмовляється надіслати персональні дані, нова організація має право відмовити йому в отриманні послуг, які надавала наша Компанія.
4. Для дочірніх організацій чи спільних підприємств. До них відносяться компанії, більше половини яких належить нашій Компанії. При передачі ваших персональних даних зазначеним організаціям Компанії забороняє їм використовувати вашу особисту інформацію для маркетингу, реклами та інших дій, які не підтверджені вашою згодою. У випадку, якщо ви відмовилися від отримання від нашої компанії рекламних або маркетингових матеріалів, ми зобов'язуємося не передавати ваші персональні дані дочірнім або спільним компаніям.
5. Для партнерів. Компанія залишає за собою право передавати персональні дані Користувача своїм партнерам, які спільно з Компанією реалізують послугу, захід або спеціальну пропозицію на сторінках нашого Сайту. Якщо в такому випадку сторінка запитує особисту інформацію, Користувач буде повідомлено про те, що інформація буде передана партнеру. При добровільній передачі Користувачем такої інформації наші партнери мають право використовувати ваші анкетні дані відповідно до своєї Політики конфіденційності.
Відмовитись від нашої електронної розсилки ви можете у будь-який час. Для цього вам потрібно знайти в кінці будь-якого нашого листа спеціальне посилання та перейти по ньому. Також ви можете написати нам відмову на електронну пошту info@mkravchuk.com.
Error get alias
Made on
Tilda