Курси

Звільнись від минулого, не тягни старі стосунки в нові
Холод в стосунках, поверни близькість
ОНЛАЙН-КУРС
ОНЛАЙН-КУРС
Чи не знаєте з чого почати?
Залиште свої контактні дані, асистент зв'яжеться з вами та підбере зручний формат початку роботи з психологом.
Кожний курс складається з 10+ лекцій та спеціально розроблених практик, експериментів та вправ. Комбінація психологічних знань та особистої роботи дає можливість досягти максимального особистого результату.
Виходь якісно з конфліктів та зупиняй маніпуляції
Конструктор самооцінки та розвиток емоційного інтелекту
ОНЛАЙН-КУРС
ОНЛАЙН-КУРС
Комплексний підхід до вашої проблеми
Терапевтичний ефект після занять залишається назавжди з вами
Заняття побудовані таким чином, щоб не просто усунути «симптоми», а реально вирішити проблему і не допустити її повернення
Це онлайн формат, доступний з будь-якої точки світу
Психологія людини побудована так, що проблема та її вирішення часто перебувають у різних сферах. Онлайн-курс дозволить опрацювати всі важливі сфери життя, що суттєво підвищить її якість
Всі заняття проходять онлайн та доступні з будь-якого пристрою. Займайтеся де і коли вам зручно, ви самостійно формуєте свій розклад.
Переваги онлайн-курсів
Часті питання
У вас залишились питання?
Залиште заявку на отримання консультації
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Подобається нам це чи ні, але за своє життя відповідальність несемо лише ми самі. Якщо щось у житті не влаштовує, немає сенсу чекати, доки хтось інший прийде і все виправить. Хочете змін — дійте. Чи не знаєте з чого почати і куди рухатися? Скористайтеся докладною інструкцією, яку я оформила у максимально зручний та зрозумілий формат — психологічний онлайн-курс комплексного опрацювання найважливіших сфер життя.

З чого складаються курси психології?

Кожен курс — це комплекс з:
Вебінарів із психології; Практичних завдань для опрацювання отриманих знань; Чек-листів для індивідуальної роботи.

Кожній темі присвячено окремий психологічний вебінар, підібрано ефективні психотерапевтичні техніки. У програмах курсів матеріали та практичні завдання підібрані та викладені так, щоб зрозуміти їх могли жінки з різним рівнем знань із психології. Я не використовую складних термінів і не даю нездійсненні завдання. Але якщо при проходженні курсу у вас виникнуть проблеми, індивідуальний помічник допоможе розібратися в складних моментах.

Щоб у вас не виникла спокуса відкласти перегляд онлайн-вебінара з психології та виконання практичних завдань, час доступу до них ми обмежили 30 днів. Як показала практика, це оптимальний період, що забезпечує необхідну інтенсивність навчання. При цьому ви самі вирішуєте, через які проміжки часу дивитися вебінари з психології та виконувати практичні завдання.

Онлайн-курси комплексного психологічного опрацювання - це можливість швидко підвищити якість свого життя без надзусиль. Результати ви побачите вже у перші дні навчання.

Made on
Tilda